CENTRUM DIAGNOSTYCZNO-REHABILITACYJNE

MEDI HOTEL, MEDI SPA

Centrum diagnostyczno-rehabilitacyjne to obiekt pilotażowy dla sieci placówek typu medi hotel klasy premium, stworzony z myślą o seniorach oraz dla pozostałych klientów, którzy potrzebują wysokiej jakości rehabilitacji.

W budynku usytuowanym w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego parku zaprojektowaliśmy ośrodek wypoczynkowy z profesjonalną ofertą diagnostyczną i rehabilitacyjną. W placówce dostępne są zarówno zabiegi SPA, jak i specjalistyczne zabiegi medyczne.
Obiekt wyposażony jest w zespół basenowy, kriokomory, sale rehabilitacyjne oraz pokoje balneo- i fizykoterapii, w których można zregenerować organizm i odzyskać pełnię sił.
Eleganckie wnętrza zaprojektowane w naturalnej, lekkiej stylistyce przypadną do gustu nie tylko seniorom. Naturalne jasne drewno, mleczne przeszklenia i stonowana kolorystyka sprzyjają wyciszeniu i relaksowi, a basen i sale rehabilitacyjne z widokiem na zieleń oferują zabiegi regenerujące oraz diagnostyczne wszystkim klientom, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie z dala od miejskiego zgiełku.

ROK REALIZACJI 
projekt koncepcyjny
POWIERZCHNIA
–  m²
LOKALIZACJA
Sanniki, Pałac w Falentach, Baranów, Grzmiąca
ROK REALIZACJI
POWIERZCHNIA
LOKALIZACJA

projekt koncepcyjny

– m²

Sanniki, Pałac w Falentach, Baranów, Grzmiąca

W pokojach dedykowanych seniorom i osobom o ograniczonej sprawności zaprojektowaliśmy liczne udogodnienia ułatwiające funkcjonowanie, takie jak podnośniki przy łóżkach, siedziska i pochwyty w kabinie prysznicowej, pochwyty w toaletach. Pomieszczenia są duże i przestronne tak, by osoby korzystające z chodzika bądź wózka mogły się w nich swobodnie poruszać. Eleganckie wnętrza zaprojektowane w naturalnej, lekkiej stylistyce przypadną do gustu nie tylko seniorom. Naturalne jasne drewno, mleczne przeszklenia i stonowana kolorystyka sprzyjają wyciszeniu i relaksowi, a
basen i sale rehabilitacyjne z widokiem na zieleń oferują zabiegi regenerujące wszystkim klientom, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie z dala od miejskiego zgiełku.